Stel je aircosysteem samen met de Wasco AirConfigurator
15/04/2025
De AirConfigurator is de grotere, uitgebreidere en slimmere broer van de Koelculator. Met de AirConfigurator kunnen onze klanten een heel aircosysteem samenstellen, waarbij je de mogelijkheid hebt om tot wel 5 ruimtes in je ontwerp mee te nemen.
Handige functies
Je kunt de verschillende ruimtes een naam kunt geven. Na het vaststellen van de ruimte, geef je de mate van isolatie aan: goed, gemiddeld of slecht. Daar komt een benodigde capaciteit uit en welke binnenunits daarbij passen. Vervolgens heb je de keuze in kleur, merk, type en dergelijke. Als je de binnenunit hebt gekozen, kun je tot slot de gewenste buitenunit selecteren.
Zo heb je het totale systeem in één overzicht te pakken. Naast de units is het mogelijk om alle benodigde installatiematerialen te selecteren. Per ruimte en voor de buitenunit zie je namelijk precies wat je nodig hebt; van kabels tot en met leidingen.
En met één druk op de knop, kun je alle benodigheden bij je laten bezorgen.
Heb je een specialistisch project dat je niet met de AirConfigurator op kan lossen? Dan kun je contact opnemen met onze specialisten.
Meer nuttige informatie
Voor meer nuttige informatie, how-tos en tools, ga naar wasco.nl/airco.